Ejaj Logo

[ej:aj] Masterclass

Ovládni AI nástroje

Když se naučíte prakticky používat ty správné neplacené AI nástroje, usnadníte si tvorbu textů, grafiky, videa, audia a zrychlíte rutinní práci.

Využijte opravdu naplno sílu umělé inteligence pro své podnikání.
Šetřete čas i peníze každý den.
Získejte tím obrovskou výhodu a udržte tak náskok před konkurencí.

Možná je všech těch AI nástrojů moc

Tu a tam něco vyzkoušíte. Občas si píšete s ChatGPT. Nebo možná ne.
Láká vás to a pořád si pohráváte s možností ponořit se do nástrojů poháněných umělou inteligencí, nezůstat pozadu a využít moderní technologie i ve vaší práci.

No jo, jenže je tu jedno velké ALE!

Vlastně se vám do toho vůbec nechce!

OK, tak proč to hrotit?
Tu nejtěžší a nepříjemnou práci už jsme udělali za vás.

Vyzkoušeli jsme STOVKY AI nástrojů
a vybrali jen ty NEJLEPŠÍ pro:

🎨 Generování grafiky, ilustrací nebo fotek.
🎬 Tvorbu videí jen pomocí textu nebo z obrázku.
📷 Nástroje pro masivní tvorbu produktových fotografií bez profi fotografa.
🎧 Nástroje pro úpravu zvuku nebo trorbu audia jako v plně vybaveném studiu.
👥 Generování videí na různá témata nebo s (vlastním) avatarem.
📊 Nástroje pro práci s daty a usnadnění rutiny.

Vyzkoušeli jsme STOVKY AI nástrojů a vybrali jen ty NEJLEPŠÍ pro:

🎨 Generování grafiky, ilustrací nebo fotek.
🎬 Tvorbu videí jen pomocí textu nebo z obrázku.
📷 Nástroje pro masivní tvorbu produktových fotografií bez profi fotografa.
🎧 Nástroje pro úpravu zvuku nebo trorbu audia jako v plně vybaveném studiu.
👥 Generování videí na různá témata nebo s (vlastním) avatarem.
📊 Nástroje pro práci s daty a usnadnění rutiny.

Naučte se 100% používat 9 TOP AI nástrojů

Masterclass Tools Mockup2

V této Masterclass dostanete podrobné video návody, jak krok za krokem s každým nástrojem pracovat, abyste mohli okamžitě dosáhnout těch nejlepších možných výsledků.

Čeká vás sada praktických ukázek a naše vlastní tipy, se kterými si ušetříte čas nejen při hledání a ovládnutí daného nástroje.

To skutečné kouzlo přichází, jakmile nástroje začnete používat. Získáte hodiny času navíc, které můžete využít pro rozvoj podnikání, budování vztahů či brandu nebo zasloužený odpočinek.

HODNOTA MASTERCLASS: 2 690 Kč

Co nám napsali účastníci, kteří Masterclass prošli

„Od [ej:aj] Masterclass jsem očekával základní vhled do AI aplikací, které jsou pokud možno zdarma a hned použitelné. Tato očekávání kurz splnil. Začal jsem se seznamovat s AI nástroji, které ulehčují především opakující se činnosti. Především jednoduché, praktické návody pro mě byly inspirující a přínosné.

Na Masterclass se mi nejvíce líbila přímočarost a srozumitelnost. Tento kurz bych doporučil všem, kteří v AI začínají a začínají se seznamovat s aplikacemi založenými právě na AI.“
Ing. František Kelbler
„Masterclass naprosto splnila a dokonce předčila má očekávání. Nejenže jsem získala přehled o základních AI nástrojích, ale také jsem se naučila, jak je efektivně využívat. Demonstrace a praktické ukázky byly velmi přínosné.

Masterclass mě rychle a efektivně seznámila s klíčovými AI nástroji. Díky tomu mohu lépe využívat moderní technologie ve své práci. Nejvíce se mi líbila schopnost lektora vysvětlit složité koncepty jasně a jednoduše. Lektorova energie a nadšení pro téma byly nakažlivé, což činilo lekce nejen poučnými, ale i zábavnými.

Masterclass bych doporučila všem, kteří se chtějí rychle a efektivně seznámit s AI nástroji a začít je využívat ve své praxi. Zvláště vhodná je pro ty, kteří se teprve začínají o téma umělé inteligence zajímat, protože poskytuje výborný úvod a praktické ukázky základních funkcí nástrojů.“
Linda Solansk
„Coby učitel jsem chtěl získat informace, nápady, náměty, které bych využil jak pro svou přípravu na vyučování, tak ve vlastní výuce.

S Masterclass jsem byl naprosto spokojený. Spousta inspirace, nových informací a podnětů. Generování obrázků/fotografií jsem využil při tvorbě školního webu.

Líbila se mi zábavná forma, navíc nabídka videí za symbolickou cenu. Doporučuji komukoliv, kdo chce nahlédnout do tajů AI nejen ve formě chatování.“
‌Mgr. Bc. Radek Dlouhý
„Chtěl jsem ušetřit čas na samostudiu nových AI toolů. Má očekávání se moc nenaplnila, protože představení nebylo moc do hloubky. Jediné, co jsem začal používat, je Leonardo.

Líbil se mi zápal, který měl lektor při prezentaci. Masterclass doporučuji úplným začátečníkům, kteří hledají informace o různých AI toolech.“
Jaroslav Vašut
„Přiznám se, že jsem mnoho očekávání neměla, jelikož jsem měla pocit, že podobných návodů je na youtube více, ale líbila se mi práce Ejaj a chtěla jsem to zkusit.

Mnoho nástrojů jsem znala, jelikož se sama o AI zajímám, ale i u nástrojů, které využívám, jsem se dozvěděla o něčem, co jsem třeba nevěděla či neuměla použít. Určitě jsem ráda, že jsem kurz pořídila.

Nejvíce se mi líbil lidský přístup, jednoduchost a to, že byla videa celkem stručná a jasná. Doporučuji všem začátečníkům, kteří o AI mnoho nevědí, nebo z ní mají obavu, ale i mírně pokročilým, kteří si chtějí rozšířit obzory.“
Petra Kovandová
„Očekával jsem detailní a praktické návody na používání různých AI nástrojů, které bych mohl okamžitě využít ve své práci. To bylo více méně splněno. Kurz byl dobře strukturovaný a obsahoval mnoho praktických ukázek, což bylo skvělé.

Největším přínosem pro mě byla možnost naučit se nové nástroje, které mi ušetří čas a zefektivní práci s AI. Líbily se mi hlavně praktické ukázky a příklady z reálného života, které byly snadno pochopitelné a aplikovatelné.

Tuto Masterclass bych doporučil každému, kdo chce zvýšit svou produktivitu pomocí AI nástrojů, ať už profesionálům nebo nadšencům v oblasti technologií.“
Michal Bláha
„Moje očakávania boli pomerne vysoké, lebo som videla, že páni z [ej:aj] sa v AI nástrojoch poriadne vyznajú. Tieto očakávania sa nielen naplnili, ale bola som príjemne prekvapená extra bonusmi (tipmi a vzdelávacími videami k ďalším nástrojom) a rovnako tiež užitočnými sprievodnými materiálmi. Lekcie sú spracované prehľadne, intuitívne a zorumiteľne.

Masterclass mi pomohla presne v tom, čo sľubovala – naučiť sa ovládať výber najužitočnejších bezplatných nástrojov. Častokrát človek ani neodhalí množstvo užitočných funkcií, pretože ich je priveľa. Takto naservírované je to úplne parádne 🙂

Masterclass je spracovaná tak, že absolútne vyhovuje samoštúdiu. Všetko je postupne, zrozumiteľne a názorne vysvetlené. Veľmi oceňujem výber nástrojov; sú to presne tie, ktoré sú užitočné na najbežnejšie činnosti.
Odporučila by som najmä tvorcom, marketérom a podnikateľom. Ocenia ich tiež freelanceri, ktorí si s väčšinou úloh musia poradiť sami. Za relatívne krátky čas sa to dá všetko pekne zvládnuť 🙂-“
Ivana Latiaková

Přidali jsme ještě něco navíc

Masterclass Tools B1

BONUS #1

Ovládni dalších 5 AI nástrojů

Rozšířili jsme sadu základních nástrojů o dalších pět. Bonusové video návody rozšíří know-how o další zdroje pomocníků umělé inteligence – buď jako alternativy nebo další nástroje pro každodenní použití.

Čeká vás sada praktických ukázek a naše vlastní tipy, se kterými si ušetříte čas pro snadné ovládnutí daného nástroje.

HODNOTA BONUSU: 1 495 Kč

BONUS #2

Výběr TOP 50+ AI nástrojů

Každý měsíc spatří světlo světa 1 440 nových AI nástrojů.
Opravdu jsou všechny užitečné a použitelné? Ne.
Mohou vám ty správné ušetřit hodiny času a zrychlit práci? Ano.

Jestli chcete přestat tápat v nepřeberném množství informací a mít přístup k aktualizovaným a ověřeným AI nástrojům pro tady a teď, je tenhle bonus doslova zlatý grál.

Sledujeme novinky. Průběžně je zkoušíme, analyzujeme a testujeme. Vybíráme jen ty TOP a poté je s vámi sdílíme v tomto přehledu.

HODNOTA BONUSU: 970 Kč

Masterclass Tools B2

Celková hodnota bonusů je 2 465 Kč
OBA BONUSY dostanete k této Masterclass ZDARMA

Kdo vás celou Masterclass provede

Andrei Litviakov

Andrei Litviakov

Spoluzakladatel a CMO [ej:aj].cz

Spoluzaložil největší český katalog AI nástrojů, [ej:aj].cz. Je také majitelem marketingové agentury Social Kings, která se specializuje na generování prodejů tvorbou organického obsahu na sociálních sítích.

Jeho cílem je propojovat svět technologií, marketingu a tvorby obsahu. Aktuálně studuje na VŠE v Praze, fakulta podnikohospodářská, kde rozšiřuje své obzory v oblasti podnikání a technologií.

Petr Panzner

Petr Panzner

Zakladatel a CEO [ej:aj].cz

Založil největší český katalog AI nástrojů [ej:aj].cz s více než 2700 AI nástroji. Uspořádal největší český AI [ej:aj] Online Summit 2023, kterého se zúčastnilo více než 10.000 lidí. Kromě jiného pod hlavičkou Datascript pořádá vzdělávací programy o AI pro firmy i širokou veřejnost.

Založil start-up VOJS [ej:aj], který trénuje novou českou neurální síť specializují se na text-to-speech (generování hlasu) v takové kvalitě, aby nebyla rozpoznatelná od člověka.

Garance Vraceni Penez 1

100% garance spokojenosti a nákup bez rizika

Nemusíte dělat finální rozhodnutí. Dnes si stačí jen objednat.

Máte totiž plných 14 dní na vyzkoušení a rozhodnutí, jestli je to opravdu pro vás. Jste totiž krytí 100% garancí vrácení peněz, a tak všechno riziko bereme na svou hlavu my. Vy neriskujete nic.

Mc Aitool Nabidka

CO VŠECHNO DNES ZÍSKÁTE

Přístup k Masterclass Ovládni AI nástroje

9 video návodů, jak krok za krokem ovládnout a začít funkčně používat AI nástroje, které vám ušetří čas s texty, grafikou, videi, audiem, hudbou, daty a další rutinou na každodenní bázi.
(v hodnotě 2 690 Kč)

BONUS #1: Ovládni dalších 5 AI nástrojů

Dalších 5 video návodů, jak krok za krokem ovládnout a začít funkčně používat AI nástroje. Skvělé rozšíření základní masterclass.
(v hodnotě 1 495 Kč)

BONUS #2: Výběr TOP 50+ AI nástrojů

Náš vlastní přehled TOP nástrojů umělé inteligence. Otestované, vyzkoušené a ověřené AI nástroje. Průběžně aktualizováno!
(v hodnotě 970 Kč)

100% garance vrácení peněz

Platí po dobu 14 dní od aktivace členského přístupu.

Celková hodnota kurzu s bonusy
0

Vaše cena dnes . . . 1 480 Kč

FAQ – odpovědi na vaše otázky

Rozhodně ANO! Tuto Masterclass jsme vytvořili hlavně pro začátečníky. A když říkáme začátečníky, myslíme tím lidi, kteří opravdu nemají s AI nástroji velkou zkušenost.

Všechny návody jsou udělané od registrace, přes základní přehled v nástroji až po pokročilejší funkce nebo vychytávky k používání, pokud je nástroj sofistikovanější.

Video návody na 9+5 různých AI nástrojů např. LeonardoAI, RunWay, FlairAI, Descript, Harpa atd. Některé nástroje mají více videí, některé jen jedno – podle složitosti či množství funkcí, které vám chceme představit, abyste dosáhli co nejlepších výsledků.

K videím navíc získáte i přístup do tabulky s přehledem dalších 50 nástrojů.

Ano, obsah je v pravidelných intervalech aktualizovaný. Nejnovější aktualizaci jsme udělali teď v červnu 2024, kdy došlo ke změnám uživatelského rozhraní v některých nástrojích a změně funkcí.

Pokud byste přesto našli neaktuální návod, dejte nám vědět a doplníme ho co nejdříve.

Jakmile dorazí vaše platba. Hned poté vám vygenerujeme přístupy do členské sekce a pošleme vám je v samostatné zprávě na e-mail uvedený v objednávce.

Pokud by nedorazily, prohledejte nejdříve složky spam, hromadné, promo akce. Jestli je ani poté nenajdete, kontaktujte nás a vyřešíme to.

Napořád. Lépe řečeno neomezeně, tedy dokud bude náš projekt fungovat, dokud tady bude umělá inteligence a dokud vy budete mít chuť s ní pracovat.

Ano, je. Jakmile dostanete přístup do členské sekce, všechny návody i bonusy máte otevřené a můžete začít jakýmkoliv nástrojem ihned, jak je libo.

Ano, jde o jednorázovou platbu za přístup do uzavřené členské sekce, kde najdete všechna videa a obsah, který jsme pro vás k této Masterclass připravili.

Ne, v aktuální chvíli to nelze. Všechny návody se dají zakoupit pouze jako balíček.

Záleží na složitosti nástroje. Většina návodů je v základu okolo 15 minut – od registrace až po první výsledek, který si můžete stáhnout.

Ano, můžete. Videa nemají žádný limit počtu přehrání ani datum expirace.

Jakmile máte přístup do členské sekce, videa máte plně k dispozici. A pokud dojde v nástrojích ke změnám, průběžně vše sledujeme, abyste v členské sekci našli vždy aktuální verzi návodu.

Nedají. Pro kurz potřebujete připojení k internetu. Hlavně i proto, abyste mohli okamžitě krok za krokem následovat návod a společně s námi ihned vytvořit svůj první projekt v každém z nástrojů.

Nejjednodušší je napsat komentář přímo pod video v členské sekci, nebo můžete napsat na náš e-mail info(zavináč)ejaj.cz.

Pokud jde o technické dotazy nebo dotazy týkající přihlášení, platby atd, obraťte se rovnou na náš tým zákaznické podpory a do 24 hodin vám odpovíme v pracovní dny, o víkendu déle.

I to se může stát. Proto jsme pro vás připravili 14 denní garanci vrácení peněz. Takže pokud zjistíte, že videa pro vás nejsou přínosná, napište nám a my vám vrátíme celou částku zpět. Nic tedy neriskujete, můžete jen získat.

Mc Aitool Nabidka

Naučte se krok za krokem ovládnout sadu AI nástrojů, které vám usnadní tvorbu brandových fotek, grafiky, zpracování videí či audií, tvorbu AI avatarů a další rutinní úkoly, které vás stojí spoustu času nebo peněz při jejich delegování.

Nástroje umělé inteligence jsou tu proto, aby vám pomáhaly.
Aby vám mohly pomáhat, potřebujete je umět ovládat a vědět, proč, kdy a jak je správně používat. A přesně tohle vás naučíme v této praktické Masterclass.